Zast. na 21 III (śr.)

 

ŚRODA

0 "A"

I A

I B 

II A

II B 

III C

IV A

IV B

IV C

V A

V B

VI A

VI B

VII A

VII B

ŚRODA

II A G4

II B G4

III A G4

III B  G4

1.

8.15 - 9.00

 

Wycieczka

Wycieczka

14 EW

15 EW

aula WF

aula WF

24 M

25 GW

Wycieczka / Bielczuk

Wycieczka / Bolechowska

21 Rel

22 H

1 B

5 G- P.Cudziło

8.00 - 8.45

4 JA - Jurczak (cała klasa)

26 JA - Osińska (cała klasa)

6 M - Buczma (M)

2 Rel

2.

9.05 - 9.50

 

Wycieczka

Wycieczka

14 EW

15 EW

12 EW

aula WF

24 M

25 Rel - Iwanicka

Wycieczka / Bielczuk

Wycieczka / Bolechowska

21 H

22 JP

1 G - P.Cudziło (GW)

5 Rel

8.50 - 9.35

4 JA - Jurczak (cała klasa)

26 JA - Osińska (cała klasa)

6 JP

2 M - Buczma (M)

3.

10.00 - 10.45

Wycieczka / Iwanicka do pomocy

Wycieczka

Wycieczka

Wycieczka

Wycieczka

11 EW

24 M

13 Rel - s. Aleksandra

25 JH

Wycieczka / Bielczuk

Wycieczka / Bolechowska

21 JP

22 P - Buczma (M)

1 F

5 CH

9.45 - 10.30

Nauczanie blokowe

Nauczanie blokowe

6 JA - Osińska (cała klasa)

2 JA - Jurczak (cała klasa)

4.

10.55 - 11.40

Wycieczka / Iwanicka do pomocy

Wycieczka

Wycieczka

Wycieczka

Wycieczka

15 Rel - tu Szymczak za 5. godzinę

23 JP

24 H

25 M

Wycieczka / Bielczuk

Wycieczka / Bolechowska

21 P - Awłas (JH)

22 Rel

1 CH

5 F

10.40 - 11.25

"Edukacyjna przygora"

"Edukacyjna przygora"

6 JA - Osińska (cała klasa)

2 JA - Jurczak (cała klasa)

5.

11.50 - 12.35

JUDO

Wycieczka

Wycieczka

14 JH

15 Rel - odwołana / świetlica

3 ZR - odpr. na 4. godzinie / świetlica

23 P - Subocz (lekcja bibl.)

24 JP

25 JA - Warszawski (Rel.)

Wycieczka / Bielczuk

Wycieczka / Bolechowska

21 M

22 JA

1 H

5 JH

11.35 - 12.20

9:45 - 14:15

9:45 - 14:15

6 F

2 CH

6.

12.50 - 13.35

 

Wycieczka

Wycieczka

 

 

 

23 H

24 GW

25 P - odwołana

Wycieczka / Bielczuk

Wycieczka / Bolechowska

21 M

 

1 Rel

5 M - Awłas (dodatkowy JH)

12.30 - 13.15

Sale 7 / 26

Sale 7 / 26

6 CH

2 F

7.

13.45 - 14.30

 

 

 

 

 

 

23 GW

 

 

Wycieczka / Bielczuk

Wycieczka / Bolechowska

 

 

1 JH

5 M - odwołana

13.30 - 14.15

 

 

6 Rel

2 B

8.

14.40 - 15.25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 WDŻ

 

14.25 -15.10

 

 

 

2  H (do egzaminu)

 

Nieobecni:

                                       
 

Spór

                                       
 

Makowska

                               

8. KR - Geogr. odwoł.

     
 

Gerwatowska

                                       
 

Bielczuk

                                       
 

Bolechowska