Nauczyciele3 - plan na II semestr

 

Od 29.01.2018 r.

                   

PN

Karasiak

Kamińska

Otrząsek

Jarmuł

Nawrocka

Szymczak

Jakubowska

Szałapski

Pomocka

Stańczak - Mańkowska

PON

1

 

I b

II a

 

III a

 

 

 

V b

 

1.

2

I a

 

II a

II b

III a

 

 

 

 

 

2.

3

 

I b

 

II b

 

 

III c

 

 

 

3.

4

I a

I b

II a

 

 

III b

III c

 

 

 

4.

5

I a

I b

II a

II b

 

III b

III c

 

VI b

 

5.

6

I a

 

II a

II b

 

 

 

 

IV a

 

6.

7

 

 

 

 

 

 

 

 

VII b

AU

7.

8

 

 

 

 

 

 

 

 

VII a

VII b

8.

                     

 

WT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WT

1

I a

 

II a

 

III a

 

III c

 

 

II b

1.

2

I a

 

II a

II b

 

III b

 

 

 

 

2.

3

I a

I b

 

II b

III a

III b

III c

 

 

 

3.

4

 

I b

II a

II b

III a

 

III c

 

 

 

4.

5

 

 

II a

II b

III a

III b

III c

 

 

 

5.

6

 

 

 

II b

III a

III b

 

 

VI a

 

6.

7

 

 

 

 

 

III abc

 

 

IV b

II a

7.

8

 

 

 

 

 

 

 

 

V a

 

8.

9

                     

ŚR

Karasiak

Kamińska

Otrząsek

Jarmuł

Nawrocka

Szymczak

Jakubowska

Szałapski

Pomocka

Stańczak - Mańkowska

ŚR

1

I a

I b

II a

II b

III a

III b

III c

 

 

 

1.

2

 

I b

II a

II b

III a

III b

III c

 

 

 

2.

3

I a

I b

II a

 

III a

III b

III c

Nauczanie blokowe - II ab

 

 

3.

4

I a

I b

II a

II b

III a

III b

 

Nauczanie blokowe

 

 

4.

5

I a

I b

 

 

III a

III b

III c

Nauczanie blokowe

 

 

5.

6

 

I b

 

 

 

III b

 

Nauczanie blokowe

 

 

6.

7

 

 

 

 

 

I ab

 

Nauczanie blokowe

 

V a

7.

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII a

8.

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

                       

CZW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CZW

1

I a

 

II a

II b

III a

III b

III c

 

 

 

1.

2

I a

 

 

II b

III a

 

III c

 

 

 

2.

3

I a

 

II a

II b

 

III b

III c

 

IV c

 

3.

4

I a

I b

II a

 

III a

III b

III c

 

 

 

4.

5

 

I b

 

 

III a

 

III c

 

 

 

5.

6

 

I b

 

 

 

II ab

 

 

 

 

6.

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III a

7.

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

                       

PT

Karasiak

Kamińska

Otrząsek

Jarmuł

Nawrocka

Szymczak

Jakubowska

Szałapski

Pomocka

Stańczak - Mańkowska

PT

1

I a

I b

II a

 

 

III b

 

 

 

 

1.

2

I a

I b

II a

 

 

III b

III c

 

 

 

2.

3

 

 

II a

II b

III a

III b

III c

 

 

 

3.

4

I a

I b

II a

II b

III a

 

 

 

 

 

4.

5

I a

I b

 

II b

III a

III b

III c

 

 

VI b

5.

6

I a

I b

 

II b

III a

III b

III c

 

 

 

6.

7

 

 

 

II b

 

 

 

 

 

III b

7.

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

Nauczyciele2 - plan na II semestr

Od 29.01.2018 r.

                                     

Gerwatowska

Kowalczyk

Buczma

Ćmil

Wasylów

Bolechowska

Grabowska

P.Cudziło

Smoter

S. Aleksandra

Ksiądz

Spór

Pniewski

Jacewicz

Miodek

Grzelak

Gębicka

Pułka

Bogumił

PN

 

IV b

V a

VII b

 

IV a

 

III c

 

 

 

IV c

II ab

 

II ab

 

 

I a

 

1

 

IV c

V a

NI WJ

 

 

III a

 

 

 

 

III c

II ab

 

II ab

 

 

I b

 

2

VII b

NI WJ

III b

II b

 

 

III b

 

 

 

 

III a

V b

 

V a

 

 

II a

 

3

III b

VII a

 

III a

 

 

II a

IV a

 

 

 

"0"

V b

 

V a

 

 

II b

 

4

III a

VI a

 

III b

 

V b

II b

 

 

 

 

II a gim

Iva

 

IV c

IV b

 

III a

 

5

III a

II a

 

VII a

VI b

VI a

VII b

III b gim

 

 

 

I b

 

 

IV c

IV b

 

III b

 

6

V b

NI AJ

 

II a

VI b

V a

VII a

 

III b

 

 

III b

III ab

 

 

 

 

III c

WJ

7

ZD

 

 

 

 

II a

 

II b gim

III b

 

 

 

III ab

 

 

 

 

Koło szachowe

KB

8

                                   

JR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WT

VII b

IV c

 

 

 

VII a

 

I b

III ab

 

 

III b

IV b

 

III ab

 

 

 

 

1

VII b

IV a

 

 

 

II b

 

IV b

III ab

 

 

"0"

IV c

 

III ab

 

 

 

 

2

III a

VII a

 

 

 

III b

 

 

NI KR

 

 

 

V b

 

IV c

IV b

 

 

 

3

III a

VI a

 

 

NI KR

II a

 

 

NI WM

 

 

I a

V b

 

IV c

IV b

 

 

 

4

II b

II a

 

 

VI b

VII b

 

VII a

 

 

 

IV a

V b

 

V a

 

 

 

 

5

II b

III c

 

 

VI b

IV b

 

 

 

 

 

 

V b

 

V a

 

 

 

 

6

 

NI WJ

 

 

 

V a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

samoobrona

 

 

 

7

 

 

 

 

 

NI WJ

 

IP KP

 

 

 

 

 

 

od 16:00 siatk.

samoobrona

 

 

 

8

                                     

9

Gerwatowska

Kowalczyk

Buczma

Ćmil

Wasylów

Bolechowska

Grabowska

P.Cudziło

Smoter

S. Aleksandra

Ksiądz

Spór

Pniewski

Jacewicz

Miodek

Grzelak

Gębicka

Pułka

Bogumił

ŚR

III a

IV b

V a

VII a

 

VII b

 

V b

 

VI a

III b

 

IV a

 

 

 

 

 

 

1

III b

IV b

V a

 

 

VII a

NI WJ

V b

 

 

VII b

IV c

IV a

 

 

 

 

 

 

2

 

IV a

II b

VII b

 

VI b

VII a

Nauczanie blokowe - II ab

 

V b

 

IV b

Nauczanie blokowe - II ab

 

 

 

 

 

 

3

V b

IV c

 

VII a

 

VI a

VII b

Nauczanie blokowe

 

 

VI b

III c

Nauczanie blokowe

 

 

 

 

 

 

4

V b

VI a

 

III b

 

IV a

III a

Nauczanie blokowe

 

 

V a

II b

Nauczanie blokowe

 

 

"0"

 

 

AJ

5

VII b

VI a

 

III a

 

IV c

III b

Nauczanie blokowe

 

 

VII a

I a

Nauczanie blokowe

 

 

IV b

 

 

MI

6

VII b

NI AJ

 

III b

 

V b

NI KR

Nauczanie blokowe

 

 

III a

 

Nauczanie blokowe

 

 

 

 

 

WJ

7

 

 

 

NI WM

 

NI KR

 

 

 

 

 

 

Od 14:30 4x tenis stoł.

 

 

 

 

 

JR

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KB

9

                       

 

 

 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CZW

II b

IV c

V a

 

 

III b

 

 

III a

 

 

I b

 

VII b

VII ab

 

 

 

 

1

V b

VI a

I b

 

 

VI b

 

V a

II a

 

 

IV a

 

VII b

VII ab

 

 

 

 

2

II b

IV b

 

 

 

V b

 

V a

VII a

 

 

 

 

VI ab

VI ab

 

 

 

AJ

3

III b

IV b

 

II a

 

III a

 

 

VII b

 

V a

II b

 

VI ab

VI ab

 

 

 

MI

4

III b

IV a

 

VII a

VI b

IV c

 

 

 

 

II b

II a sp

 

 

 

 

 

 

MI

5

III b

IV a

 

VII b

NI KR

IV b

 

 

II b

 

VI b

 

 

 

 

 

 

 

MI

6

 

VII a

 

NI KR

 

NI WM

 

VII a

II b

 

VII b

 

 

 

 

 

Od 13:30 4x taniec

 

 

7

 

 

 

NI KR

 

 

 

 

 

 

VII a

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

                                       

Gerwatowska

Kowalczyk

Buczma

Ćmil

Wasylów

Bolechowska

Grabowska

P.Cudziło

Smoter

S. Aleksandra

Ksiądz

Spór

Pniewski

Jacewicz

Miodek

Grzelak

Gębicka

Pułka

Bogumił

PT

V b

II a

 

NI WM

 

V a

 

II b sp

VII a

VI a

III a

 

 

 

basen

basen

 

 

 

1

 

II a

 

III a

 

VI b

 

 

VII b

V b

III b

III a

IV a

 

basen

basen

 

 

 

2

III b

VII a

 

VII b

 

III  a

 

IV c

II a

 

II b

 

IV a

 

basen

basen

 

 

 

3

II b

IV a

 

NI WJ

 

VI b

 

III b

III b

 

 

IV b

V a

 

basen

basen

 

 

 

4

 

VII a

 

 

 

VI a

 

VII b

 

 

 

II a gim

V a

 

basen

basen

 

 

 

5

 

IV c

 

III b

 

NI AJ

 

 

III a

 

 

II a sp

VII a

 

basen

basen

 

 

 

6

 

 

 

II b

 

 

 

 

III a

 

 

 

VII a

 

basen

basen

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Nauczyciele1 - plan na II semestr

 

Od 29.01.2018 r.

                   

PON

Podstawczuk

Swirog

Milewska

Wojda

Cudziło J.

Krawczyński

Osińska

Makowska

Bielczuk

Jurczak

Awłas

1.

 

III b

VI a

VI b

III a

VII a

 

 

III b

II b

 

2.

 

VII a

IV a

VI b

III b

VII b

 

V b

IV b

VI a

III b sp

3.

III a

VII a

IV b

 

II a

IV c

 

I a

IV a

VI b

VI a

4.

 

II b

 

IV c

VII b

VI a

IV b

 

III a

III a

VI b

5.

 

V a

 

NI WM

NI KR

 

VII ab ś

 

VII ab z

VII ab wz

"0"

6.

 

V b

 

NI WM

NI WJ

 

II b

 

V a

NI KR

III c

7.

 

II b

 

 

NI WM

 

 

 

 

 

 

8.

 

 

 

 

NI WM

 

 

 

 

 

 

 

                     

WT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

 

V b

VI a

II a

NI WJ

"0"

II b sp

 

IV a

VI b

 

2.

 

VII a

VI a

II a

VI b

V b

I b

III c

III a

III a

V a

3.

 

V a

NI AJ

VII b

II b

VI b

II a gim

II a

IV a

II a

VI a

4.

 

II b

IV a

VI b

III b

V a

VII ab ś

 

VII ab z

VII ab wz

III b sp

5.

 

III b

 

IV c

III a

IV b

I b

I b

"0"

VI a

I a

6.

III a

III b

 

VII b

II a

 

IV a

 

IV c

NI WJ

VII a

7.

 

VII a

 

 

NI KR

IV a

III ab ś

 

III ab z

III ab wz

 

8.

 

NI KR

 

 

 

2 x Chór

 

 

 

 

 

                       

ŚR

Podstawczuk

Swirog

Milewska

Wojda

Cudziło J.

Krawczyński

Osińska

Makowska

Bielczuk

Jurczak

Awłas

1.

 

 

NI WJ

IV c

VI b

 

II ab z

 

II ab wz

II ab ś

 

2.

III a

 

 

VI b

VI a

 

II ab z

I a

II ab wz

II ab ś

 

3.

 

Nauczanie blokowe - II b

VI a

Nauczanie blokowe - II a

V a

 

III ab ś

 

III ab z

III ab wz

IV c

4.

 

Nauczanie blokowe

IV a

Nauczanie blokowe

IV b

 

III ab ś

 

III ab z

III ab wz

V a

5.

 

Nauczanie blokowe

IV b

Nauczanie blokowe

VII a

 

II a sp

 

IV c

VI b

VII b

6.

 

Nauczanie blokowe

 

Nauczanie blokowe

IV a

 

III a

 

V a

NI WM

V b

7.

 

Nauczanie blokowe

 

Nauczanie blokowe

 

 

IV a

 

 

 

VII a

8.

 

 

 

 

III b

 

 

 

 

 

 

9.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                       

CZW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

 

V b

IV a

 

VI a

 

II a gim

 

IV b

 

VI b

2.

III a

NI KR

IV b

IV c

NI AJ

 

II b gim

II a

III b

II a

III b

3.

 

III b

IV a

VII b

II a

 

I b

I b