Zast. na 19 II (pon)

 

PON

I A

PON

III A  G4

1.

8.15 - 9.00

11 Szachy

8.00 - 8.45

6 H

2.

9.05 - 9.50

11 EW - Sobańska

8.50 - 9.35

6 F

3.

10.00 - 10.45

11 JA

9.45 - 10.30

6 JP - P.Cudziło (orientacja zawodowa)

4.

10.55 - 11.40

11 EW - Sobańska

10.40 - 11.25

6 B

5.

11.50 - 12.35

11 EW - Sobańska

11.35 - 12.20

6 M

6.

12.50 - 13.35

11 EW - Sobańska

12.30 - 13.15

6 M

7.

13.45 - 14.30

 

13.30 - 14.15

aula WF chł.

8.

14.40 - 15.25

 

14.25 -15.10

aula WF chł.

 

Nieobecni:

     
 

Karasiak

     
 

Podstawczuk

     

Zast. na 16 II (piąt)

 

PIĄTEK

I A

II A

III A

III B

IV B

IV C

V B

VI A

VI B

VII B

PIĄTEK

II B   G4

III B   G4

1.

8.15 - 9.00

11 ZW - Sobańska

14 EW

12 JH

Basen

22 JP - Pniewski (WF)

23 JA

25 M

ST Rel

21 JA

26 JP

8.00 - 8.45

5 JP

2 H - odwołana

2.

9.05 - 9.50

11 ZR - Sobańska

14 ZR / Basen

12 Rel

Basen

13  JH

23 JP

25 Rel

22 JP - Podstawczuk (JP)

21 GW

26 JN

8.50 - 9.35

5 H - Gerwatowska (M)

2 Rel

3.

10.00 - 10.45

11 JA

Basen

12 EW - Otrząsek

14 EW

15 JA

7 INF

25 H - Awłas zamiast o 12:50

22 JA

21 JP

26 CH

9.45 - 10.30

5 Rel

2 M

4.

10.55 - 11.40

11 EW - Sobańska

14 EW

Basen - P.Cudziło

7 Koło infor. - Szymczak (EW)

12 Rel

15 H - Iwanicka w świetlicy

25 JP

22 JP - Podstawczuk (JP)

21 P

1 JA wz/ 3 JA z / 8 JA ś

10.40 - 11.25

5 M

2 JN

5.

11.50 - 12.35

Basen - Sobańska

11 JA - Makowska (cała klasa)

Basen - P.Cudziło

12 EW

 

22 JP

25 JP

14  P

21 WDŻ - odwołany

7 INF - Jurczak (JA cała klasa)

11.35 - 12.20

5 WOS - Ćmil (tu biologia)

2 JH

6.

12.50 - 13.35

Basen - Sobańska

14 Rel

13 ZR - odwołane / świetlica

12 ZR

 

22 M

25 JH - odpracowany o 10:00

 

 

26 JP

12.30 - 13.15

1 JA wz / 3 JA z / 5 JA ś

2 B

7.

13.45 - 14.30

 

14 JH

 

 

 

 

 

 

 

26 JH

13.30 - 14.15

5  B - o 11:35

2 WDŻ - odwołany

8.

14.40 - 15.25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.25 -15.10

 

 

 

Nieobecni:

                         
 

Karasiak

                         
 

Nawrocka

                         
 

Milewska

                         
 

Mańkowska

                         
 

J.Cudziło

                         

Zast. na 15 II (czw) - zmienione

 

CZWARTEK

I A

I B

II B

III A

IV A

IV B

VI A

VI B

VII A

VII B

CZWARTEK

II  A  G4

II B  G4

III A   G4

1.

8.15 - 9.00

7  EW ZK - Sobańska

13 Rel

15 ZR

24 EW - Kamińska

13 JP - P.Cudziło

11 JA

22 H - odwołana

21 JH (od 8:00)

aula WF dz. - odwołany

aula WF dziewcząt odwołany / WF chł. - Miodek

8.00 - 8.45

1 JH - odwołany

5 M

6 JN

2.

9.05 - 9.50

11 EW - Sobańska

13 Zabawy mat.

15 EW

24 EW - Kamińska

ST Rel

26 JP - Mańkowska

22 M

21 P

aula WF dz. - odwołany

aula WF dziewcząt odwołany / WF chł. - Miodek

8.50 - 9.35

1 JN

5 JH - Szymczak

6 GW

3.

10.00 - 10.45

11 EW - Sobańska

13 JA - Makowska (cała klasa)

15 EW

ST/3 JA

24 JP - Podstawczuk

22 M

aula WF - Mańkowska

aula WF - Mańkowska

26 JN

21 JP

9.45 - 10.30

1 H - Spór (Rel.)

5 M

6 JH

4.

10.55 - 11.40

11 EW - Sobańska

13 EW

15 Rel

12 EW - Jarmuł

24 JH - Jurczak (JA)

22 M

aula WF - Mańkowska

aula WF - Mańkowska

26 H - P.Cudziło

21 JN

10.40 - 11.25

1 CH

5 JP

6 G

5.

11.50 - 12.35

11 JH

13 EW

15 JH - odwołany / świetlica

7 EW ZK - P.Cudziło

12 M

14 JP - Mańkowska

24 JA

22 M

26 CH

21 H - Smoter (JN)

11.35 - 12.20

1 JP

5 Rel

6 JP

6.

12.50 - 13.35

O

13 ZW / O

12 ZKK / O

O

26 M

23  P

4  GW

22 Rel

7  INF

21 B

12.30 - 13.15

1 JP

5 JN

6 H - tu WDŻ

7.

13.45 - 14.30

 

 

 

 

 

 

 

22 JP

26  M

21 Rel

13.30 - 14.15

 

5 JN

6 WDŻ - o 12:30

8.

14.40 - 15.25

 

 

 

 

 

 

 

 

26  Rel

 

14.25 -15.10

 

 

 

 

Nieobecni:

                           
 

Jacewicz

                           
 

Karasiak

                           
 

Nawrocka

                           
 

Milewska

                           
 

Osińska

                           
 

J.Cudziło

                           

Zasat. na 14 II (śr)

 

ŚRODA

0 "A"

I A

II A

III A

IV A

IV B

IV C

V A

VI A

VI B

ŚRODA

II A G4

II B G4

III A G4

III B  G4

1.

8.15 - 9.00

 

11 EW - Sobańska

14 EW

23 EW

aula WF

24 M

25 GW

26 M

21 Rel - w stołówce

22 H

8.00 - 8.45

4 JA - Bielczuk (cała klasa)

21 JA - Jurczak (cała klasa)

6 M

2 Rel

2.

9.05 - 9.50

 

11 JA

14 EW

23 EW - Iwanicka

aula WF

24 M

25 Rel - w stołówce

26 M

21 H

22 JP

8.50 - 9.35

4 JA - Bielczuk (cała klasa)

25 JA - Jurczak (cała klasa)

6 JP

2 M

3.

10.00 - 10.45

 

aula WF - Sobańska

14 EW

23 EW - Mańkowska

24 M

13 Rel

25 JH

2 H - w Sali 22

21 JP - Iwanicka

22 P - w Sali 3

9.45 - 10.30

Nauczanie blokowe

Nauczanie blokowe

6 JA - Bielczuk (cała klasa)

2  JA - Jurczak (cała klasa)

4.

10.55 - 11.40

 

11 EW - Sobańska

aula WF

14 EW - Mańkowska

23 JP- Podstawczuk (JP)

24 H

25 M

2 JH - w Sali 22

21 P

22 Rel - w Sali 3

10.40 - 11.25

"Edukacyjna przygora"

"Edukacyjna przygora"

6 JA - Bielczuk (cała klasa)

2  JA - Jurczak (cała klasa)

5.

11.50 - 12.35

 

11 EW - Sobańska

14 JH - odwołany / świetlica

aula WF - Mańkowska

23 P

24 JP - tu GW zamiast na końcu

25 JA

Św Rel

21 M

22 JA

11.35 - 12.20

9:45 - 14:15

9:45 - 14:15

6 F

2 CH

6.

12.50 - 13.35

Tu JUDO

11 Rel

 

14 JH - odwołany / świetlica

23 H

24 GW - o 11:50

25 P

22 JA

21 M

 

12.30 - 13.15

Sale 7 / 26

Sale 7 / 26

6 CH

2 F

7.

13.45 - 14.30

 

12 ZKK

 

 

23 GW - odwołana

 

 

22 WDŻ

 

 

13.30 - 14.15

 

 

6 Rel

2 B

8.

14.40 - 15.25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.25 -15.10

 

 

 

2  H (do egzaminu)

 

Nieobecni:

                             
 

Karasiak

                             
 

Osińska

                             
 

Milewska

                             
 

Nawrocka

                             

Zast. na 13 II (wt)

 

WTOREK

0 "A"

I A

I B 

II A

II B 

III A

III C

IV A

VI A

VI B

VII A

VII B

WTOREK

II A  G4

II B G4

III A  G4

III B G4

,

8.15 - 9.00

Rytmika

11 EW - Sobańska

7 Koło infor.

14 EW

15 JH - Jarmuł (EW)

12 EW - Mańkowska

24 EW

13 JA

22 JP - odwołany

21 JA

1 G (8:00 - 8:45)

26 M

8.00 - 8.45

4 JP

5 WDŻ - odwołany

aula WF dz. / 6 JN chł.

aula WF dz. / 6 JN chł.

2.

9.05 - 9.50

Rel

11 EW - Sobańska

13 JH - Jurczak (JA)

14 EW

15 EW

3 JA - Bielczuk (cała klasa)

24 JA

12 M

22  JP - odwołany

21 H

1 JP

26 M

8.50 - 9.35

4 JP

5 G

aula WF dz. / 6 JN chł.

aula WF dz. / 6 JN chł.

3.

10.00 - 10.45

 

11 EW - Sobańska

13 EW

3/8 JA - Makowska (JA cała klasa w sali 14)

7 EW ZK

12 EW - Mańkowska

24 EW

14 JA - w świetlicy

15 JH

21 MUZ

1 M

26 JP

9.45 - 10.30

4 JH - Jurczak (JA cała klasa)

5 H

6 M

2 G

4.

10.55 - 11.40

GDK - Chadaś

11 Rel

GDK - Kamińska

GDK - Otrząsek

GDK - Jarmuł

12 EW - Mańkowska

GDK - Jakubowska

7 JP - Podstawczuk (JP)

22 M

21 JP - w sali 3

1 JA - Bielczuk (cała klasa)

JA - Jurczak (cała klasa w sali 21)

10.40 - 11.25

4 G

5 JP

6 M

2 WOS

5.

11.50 - 12.35

GDK - Chadaś

11 JH

GDK - Kamińska

GDK - Otrząsek

GDK - Jarmuł

12 EW - Makowska (JA)

GDK - Jakubowska

13 Rel

22 JA

21 M

1 GW

26 G

11.35 - 12.20

4 M

5 M

6 WOS

2 JP

6.

12.50 - 13.35

O

O

O

O

15 ZW / O

12 ZW - odwołane / świetlica

24 Zabawy mat.

13 JH - Iwanicka

22 PL

21 M

1 JH

26 JP

12.30 - 13.15

4 WOS

5 M

6 JP

2 JP

7.

13.45 - 14.30

 

 

 

 

 

12 ZKK

12 ZKK

13 MUZ

 

 

1 JP

 

13.30 - 14.15

21 WDŻ

 

6 JA - Bielczuk (cała klasa)

2 JA - Jurczak (cała klasa)

8.

14.40 - 15.25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.25 -15.10

 

 

 

 

 

Nieobecni:

                                 
 

Karasiak

                                 
 

Osińska

                                 
 

Milewska

                                 
 

Nawrocka